Organizator:

Animal Fest 2020 za nami

06.09.2020 18:00:00

Podziel się

Pierwsza edycja Animal Fest dobiegła końca! Miłośnicy zwierząt byli spragnieni wspólnego spotkania, to jedna z niewielu imprez o tej tematyce jaka odbyła się w tym roku. Dopisała zarówno frekwencja jak i miła atmosfera wydarzenia.

Pierwsza edycja Animal Fest za nami!

Pierwsza edycja targów zoologicznych Animal Fest cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony zwiedzających jak i samych wystawców i partnerów, to jedna z niewielu imprez o tej tematyce jaka odbyła się w tym roku w naszym kraju.

 

Psy górą.

Animal Fest zdominowało środowisko miłośników psów, głównymi atrakcjami były pokazy rywalizacji sportowej w Flyballu, przeprowadzone przez drużynę Dzikie Gziki. Milena Patan poprowadziła program pokazowy z agility, psiego fitnessu i dog frisbee. Uzupełnieniem oferty dla psiarzy były liczne stoiska z akcesoriami zoologicznymi, szkolenia z trenerami, behawiorystami oraz pokazy psiej mody. Największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się ekspozycja zwierząt egzotycznych, na wyciągnięcie ręki można było zobaczyć wielbłądy, jeżozwierze, lamę, różne gatunki węży, jaszczurek oraz gryzoni.

 

Z miłości do zwierząt.

Głównym motywem tegorocznego Animal Fest było hasło „Z miłości do zwierząt” , dzięki współpracy z licznymi fundacjami i stowarzyszeniami, zwiedzający mogli pogłębić swoją wiedzę w zakresie świadomej adopcji zwierząt, dbania o ich dobrostan oraz odpowiedzialnego podejścia do zagadnień ekologicznych. Sukces debiutującej imprezy w trudnym roku 2020 jest dla organizatorów ogromnym wyróżnieniem i zachętą do rozwoju w przyszłym roku.