Organizator:

Animal Fest 2021 w grudniu

Podziel się

Znamy już oficjalny termin Animal Fest 2021, targi odbędą się w ostatnim miesiącu roku, tj. od 4 do 5 grudnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podobnie jak w roku ubiegłym AF zostaną zorganizowane w tym samym terminie co Targi Hobby.

Targi Animal Fest to jedno z niewielu wydarzeń, które udało się zorganizować w trudnym 2020 roku. Pierwsza edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców jak i zwiedzających. Tematem wiodącym były psy, jednak w myśl motta „z miłości do zwierząt” coś dla siebie znaleźli miłośnicy wszystkich zwierząt - zarówno miłośnicy gadów, płazów, gryzoni, ptaków, kotów a nawet zwierząt gospodarskich. W trakcie wydarzenia nie zabrakło pokazów, szkoleń, wykładów a także miejsc, gdzie można było zakupić akcesoria zoologiczne.

Jak będzie wyglądała tegoroczna edycja? „W tym roku AF odbędzie się w grudniu, taką decyzję podjęliśmy jako organizator, ten termin wydaje nam się najbezpieczniejszy biorąc pod uwagę aktualne tempo szczepień. Zeszłoroczna edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem, co daje nam dużą motywację na ten rok. Zeszłoroczne doświadczenie pozwala nam jeszcze lepiej przygotować się z nową edycją, na pewno będziemy starali się rozwinąć naszą ofertę by zainteresować jeszcze większą grupę odbiorców ale też wzmocnić relację z zeszłorocznymi partnerami. Serdecznie apraszam do współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia.” – powiedziała Karolina Sitarz – dyrektor Animal Fest.

Równocześnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Hobby skierowane dla osób z pasją, to świetne miejsce dla miłośników gier planszowych, rękodzieła czy też modelarstwa, tematów jest tak dużo jak dużo można mieć hobby. Organizacja równocześnie dni miłośników zwierząt i targów Hobby dobrze sprawdziły się w zeszłym roku, w ramach jednego biletu uczestnicy mogli zwiedzić obydwa ciekawe miejsca. Z pewnością już niebawem dowiemy się, w których pawilonach odbędą się tegoroczne edycje. Do zobaczenia na Międzynarodowych Targach Poznańskich już w grudniu!