Organizator:

Flayball Racing równolegle z Targami HOBBY

Podziel się

Zawody psich sztafet Flyball Racing w Poznaniu odbędą się równolegle z Targami HOBBY na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Bilet na Targi HOBBY upoważnia do udziału w obu imprezach.

Uwagę miłośników zwierząt w najbliższy weekend na MTP przykują zapewne pełne emocji i sportowych wrażeń zawody psich sztafet - Flyball. Pierwsze w historii polskiego Flyballu zawody halowe pod nazwą Poznań Flyball Racing będą towarzyszyć targom HOBBY, więc jest to wspaniała okazja, by się zapoznać z tym sportem i kibicować najlepszym psim drużynom.

Na czym będzie polegać ta sportowa rozgrywka? W drużynie są cztery psy. Każdy z nich musi przebiec przez tor przeszkód do specjalnego pojemnika, w którym znajduje się piłka. Aby ją z niego wydostać, musi uruchomić specjalną dźwignię. Wygrywa ta drużyna, która najszybciej pokona trasę.

Podczas Targów HOBBY każda strefa tematyczna zaoferuje szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Spodziewajcie się fascynujących rozgrywek, wystaw, pokazów, animacji, warsztatów oraz turniejów na Targach HOBBY w Poznaniu. Wśród atrakcji będą m.in. Strefa Gier Planszowych, Strefa LEGO od Zbudujmy TO! czy Strefa Warhammerów.

Targi Hobby i zawody Flayball Racing odbędą się w dniach 4-5 grudnia 2021 w godz. 10:00-17:00 w sobotę i 10-16:00 w niedzielę. Bilet na Targi HOBBY upoważnia również do wejścia na zawody psich sztafet Poznań Flyball Racing. Wejść na teren targów można będzie przez Hol Wschodni od strony Mostu Dworcowego.

Bilety można kupić online klikając w poniższy baner: