Organizator:

WAŻNE!

Podziel się

W związku z wystąpieniem w Poznaniu kolejnego już – 3 ogniska wścieklizny, przygotowywane przez nas Targi Animal Fest nie mogą odbyć się w planowanym terminie tj. 26-27 października 2019.

Decyzją Powiatowego Lekarza Weterynarii w Poznaniu obowiązuje zakaz organizowania targów, wystaw, konkursów, pokazów z udziałem psów, kotów oraz innych zwierząt wrażliwych na wściekliznę. Codziennie do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii zgłaszane są kolejne zwierzęta do badań. Nie ma żadnej gwarancji, że ogłoszona kwarantanna nie będzie się przedłużać.

Założeniem Targów Animal Fest było stworzenie wystawy skierowanej do miłośników wszystkich zwierząt towarzyszących. Planując nową imprezę zależało nam na strefach pokazowych z udziałem psów i kotów. Niestety w związku z kwarantanną nie możemy zorganizować pokazu kotów rasowych, aktywności związanych z udziałem psów tj. tor dla agility, fly ball, psie zaprzęgi czy pokaz noseworking oraz żadnych pokazów z udziałem ssaków. Nie mamy możliwości pokazania zwiedzającym strefy z udziałem zwierząt wiejskich czy gryzoni.

Jest nam niezmiernie przykro, że nie będziemy mogli zorganizować tegorocznej edycji targów Animal Fest. Podobnie jak Państwo włożyliśmy w nią dużo pracy i serca. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i chęć tworzenia tego wyjątkowego wydarzenia. Wyrażamy przekonanie, że w przyszłym roku uda nam się zorganizować to wydarzenie z Państwa udziałem.

Targi Animal Fest 2020 planujemy zorganizować w pierwszej połowie roku.

O szczegółach będziemy informować w najbliższym czasie.

>> DECYZJA O ODWOŁANIU TARGÓW