Organizator:

Bezpieczeństwo na Animal Fest

26.08.2020 12:00:00

Podziel się

Targi Animal Fest 2020 były przygotowane na sytuację epidemiczną w Polsce, restrykcyjnie podeszły do wszystkich wytycznych, ponieważ bezpieczeństwo zwiedzających i uczestników jest naszym priorytetem.

 

Animal Fest 2020 to święto miłośników zwierząt towarzyszących, to weekend skierowany do wszystkich pasjonatów, hobbystów i miłośników zwierząt jak również rodzin z dziećmi. W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju wprowadzono dodatkowe zasady, których będziemy restrykcyjnie przestrzegać. Zespół Animal Fest, wystawcy oraz partnerzy dołożą wszelkich starań, by każdy czuł się bezpiecznie i w komfortowych warunkach mógł spędzić ten wyjątkowy czas.

Podwyższone standardy bezpieczeństwa obowiązują na Międzynarodowych Targach Poznańskich od lutego 2020. Już przed targami BUDMA podjęte zostały nadzwyczajne środki zapobiegawcze, które pozwoliły na bezpieczną organizację wydarzenia. O bezpieczeństwie przestrzeni targowych przekonują rosnące liczby gości na kolejnych wydarzeniach, organizowanych na MTP od połowy czerwca. "Naszym priorytetem w tym roku jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim zwiedzającym i uczestnikom Animal Fest 2020, dołożymy wszelkich starań był ten dzień by zarówno dla Was jak i dla nas wielkim świętem" - mówi dyrektor projektu Animal Fest 2020 - Karolina Sitarz. 

 

Zasady bezpieczeństwa Grupy MTP

W trosce o Twoje bezpieczeństwo, zgodnie z wytycznymi GIS i WHO związanymi z ochroną przed zachorowaniem na COVID-19, podczas wydarzeń na terenach targowych prosimy o stosowanie się do poniższych zasad bezpieczeństwa:

#Dokładnie myj i dezynfekuj ręce 

We wszystkich najczęściej uczęszczanych miejscach na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zostały zamontowane dozowniki ze środkami dezynfekującymi. Powierzchnie dotykowe (np. blaty, stoły, poręcze, klamki) ​​oraz toalety są w ciągu dnia wielokrotnie dezynfekowane przez serwis sprzątający.

#Pamiętaj o zakrywaniu ust i nosa

Wystawcy oraz zwiedzający są zobowiązani do zakrywania ust oraz nosa zarówno w pomieszczeniach pawilonów, jak i na zewnątrz, za wyjątkiem przestrzeni gastronomicznych, gdzie spożywają posiłki.

#Zachowaj dystans min. 2 metrów

W miejscu odbywania się wydarzenia zapewniamy 4 m2 powierzchni na jednego uczestnika. W związku z tym mogą wystąpić czasowe ograniczenia wejścia na teren wydarzenia podyktowane maksymalną liczbą osób, jaka może przebywać na jednym obszarze.

#Ogranicz używanie gotówki, płać kartą płatniczą

W trakcie wydarzenia zachęcamy do płacenia wyłącznie kartą płatniczą lub inną formą płatności elektronicznej.

#Kup bilet online

Sprzedaż biletów na wydarzenia prowadzimy wyłącznie w formie online. Bilety są dostępne na urządzeniach mobilnych, na platformie ToBilet.pl.

#Obowiązuje limit uczestników

Dzięki rejestracji online i biletom internetowym stale monitorujemy liczbę odwiedzających i zapewniamy, że zawsze zachowana jest minimalna odległość 2 m. Poszerzyliśmy również ciągi komunikacyjne w przestrzeni wystawienniczej.

#Nie witaj się uściskiem dłoni

W trosce o wzajemne bezpieczeństwo witamy się i żegnamy
z naszymi partnerami biznesowymi i klientami w sposób bezdotykowy.

#Zasłaniaj usta

Podczas kaszlu i kichania zasłaniaj usta łokciem lub chusteczką.
W ten sposób chronisz wszystkie osoby znajdujące się na terenie wydarzenia.

#W razie potrzeby skorzystaj z pomocy medyka

Zapewniamy zespół medyczny na terenie wydarzenia przez cały czas jego trwania.

#Cyrkulacja powietrza

Nasza przestronna przestrzeń wystawiennicza jest wyposażona w nowoczesne systemy wentylacyjne. Dzięki otwartym
i wietrzonym pawilonom cały czas utrzymujemy właściwą cyrkulację powietrza.

#Mierzenie temperatury

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników naszych wystawców i zwiedzających, przy wejściach na tereny targowe zamontowane zostały kamery termowizyjne mierzące temperaturę ciała osób biorących udział w wydarzeniu.

 

Zostań w domu, jeśli ->

- zaobserwujesz u siebie objawy choroby,

- jesteś objęty kwarantanną lub izolacją,

- miałeś w ciągu ostatnich 14 dni kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zakażoną lub chorą na COVID-19.