Organizator:

Program wydarzeń

18.08.2020 12:00:00

Podziel się

W 2021 roku organizujemy aż dwa niezależne wydarzenia! Pierwsze z nich - Animal Fest Summer planowane jest na 21-22 sierpnia, kolejne w pierwszy weekend grudnia. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami przygotowanymi na Animal Fest Summer.

Wywiad z szefem Fundacji Benek - Michałem Bednarkiem! Zdradzi nam częściowo czego możemy spodziewać się na Animal Fest Summer 2021

Animal Fest Summer 2021 przed nami! Jakie atrakcie przygotowaliśmy dla Was?

 

Ponad 60 gatunków zwierząt

Animal Fest Summer zajmuje powierzchnie aż dwóch pawilonów. Przewidujemy łącznie ponad 60 gatunków zwierząt, lista naszych partnerów ciągle się powiększa! Na początku sierpnia opublikujemy pełną listę zwierząt, które będziecie mogli zobaczyć na AFS. 

2 areny pokazowe

W każdym pawilonie umieściliśmy arenę pokazową! Nasi partnerzy będą na niej prezentować ćwiczenia, zabiegi pielęgnacyjne, będą opowiadać o sprawach bytowych najróżniejszych gatunków! Pełny program areny pokazowej będzie dostępny na początku sierpnia!

Strefa karmienia zwierząt

W pawilonie 3A udostępniamy strefę karmienia zwierząt! Przy wejściu do strefy nasi zwiedzający będą mogli nabyć specjalistyczną karmę i samodzielnie nakarmić najróżniejsze gatunki z całego świata, pod nadzorem opiekunów. 

Speakers' corner

Wykłady i szkolenia przygotowane przez fundacje i naszych partnerów. Szczegółowy program podamy na początku sierpnia!

Gastronomia

Zapewniamy punkty gastronomiczne na terenie wydarzenia! Każdy znajdzie coś dla siebie :) 

W tym samym czasie na targach

W tym samym czasie na targach odbędzie się Wystawa Dinozaurów w 3D oraz Zlot Czerwonych Samochodów! Bilety na te imprezy są sprzedawane oddzielnie na www.tobilet.pl 

Zaczynamy rozrysowywać strefy naszych partnerów w pawilonie 3 i 3a

Kliknij tu by zobaczyć gdzie co się znajduje!

 

 

Bilety dostępne na ToBilet.pl - kliknij w link https://tobilet.pl/animal-fest-summer-2021.html